PSM Podwale

Nowa strona szkoły

Opublikowane przez webmaster w dniu

Informujemy, iż w związku z rozwojem rządowej platformy usług e-administracji – gov.pl niniejsza strona zaprzestaje publikacji nowych treści. Od dnia 13 grudnia 2022 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl pod adresem: https://www.gov.pl/psmpodwale

Dotychczasowa strona Szkoły dostępna pod adresem https://www.psmpodwale.pl/ nie będzie już aktualizowana. Po dokonaniu stosownych modyfikacji w/w adres będzie przekierowywał użytkowników na nasz nowy adres na portalu gov.pl.

Serwis https://www.gov.pl/psmpodwale od dnia 13.12.2022 r. będzie pełni również funkcję Biuletynu Informacji Publicznej Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu.

Portal gov.pl jest głównym serwisem polskiego rządu, w którym w jednym miejscu można znaleźć informacje na temat ministerstw i wielu innych instytucji publicznych. Wszystkie zbudowane są w tym samym wysokim standardzie spełniającym wymogi bezpieczeństwa i dostępności cyfrowej.

Kategorie: Aktualności