PSM Podwale

Obchody Jubileuszu 75-lecia PSM Podwale

Opublikowane przez Artur Wróbel w dniu

Uprzejmie informujemy, że wejściówki na Koncert Jubileuszowy w NFM (23 czerwca 2022) są już do odbioru w Sekretariacie Szkoły. Zapraszamy serdecznie!

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele PSM Podwale,

Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu w 2022 roku obchodzi swój Jubileusz 75-lecia istnienia. W związku z tym świętem zaplanowane zostały dwa wydarzenia: 

  • 10.06.2022 (piątek), godz. 17.00 – otwarcie wystawy fotograficznej w siedzibie Szkoły, koncert kameralny, oprowadzenie po wyremontowanym budynku Szkoły oraz słodki poczęstunek;
  • 23.06.2022 (czwartek), godz. 18.00 – Uroczysty Koncert Jubileuszowy, który odbędzie się w Sali Głównej NFM.
    W programie Koncertu znajdą się m.in. specjalnie napisane na tę okazję: Fanfara Jubileuszowa (na orkiestrę dętą) oraz Suita Jubileuszowa (na rozbudowaną orkiestrę symfoniczną i chór). Oba utwory autorstwa Łukasza Bzowskiego – naszego nauczyciela, jazzmana i wybitnego kompozytora.

Chcielibyśmy tą drogą najserdeczniej zaprosić Wszystkich Państwa do udziału w obu wydarzeniach.

Osoby, które chciałyby otrzymać bezpłatne wejściówki na Koncert Jubileuszowy w NFM, proszone są o kontakt z Sekretariatem Szkoły (telefoniczny – 71 3479932, lub mailowy – sekretariat@psmpodwale.pl) w celu potwierdzenia liczby oraz formy odbioru wejściówek.

Liczymy na Państwa obecność w tych ważnych dla Szkoły wydarzeniach i cieszymy się na wspólne spotkanie!

Kategorie: Aktualności