Warning: is_file(): open_basedir restriction in effect. File(/src/Modules/Licenser.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/psmpodwale/domains/psmpodwale.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev) in /usr/home/psmpodwale/domains/psmpodwale.pl/public_html/wordpress/wp-content/themes/hestia/vendor/codeinwp/themeisle-sdk/load.php on line 27 Stypendia Artystyczne Prezydenta Wrocławia - Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu
PSM Podwale

Stypendia Artystyczne Prezydenta Wrocławia

Opublikowane przez Artur Wróbel w dniu

Z radością informujemy, iż Uczniowie naszej Szkoły otrzymali Stypendia Prezydenta Wrocławia za wybitne osiągnięcia artystyczne.

Stypendium na rok 2021/2022 otrzymali:

Gui Chengpei

Jakub Chwastyniak

Joanna Galik

Mateusz Galik

Michał Selwesiuk

Helena Szkwerko

Dodatkowo, pragniemy poinformować, że wśród stypendystów znaleźli się również Absolwenci naszej Szkoły:

Filip Jarmuszczak

Jan Załęcki

Wszystkim Stypendystom serdecznie gratulujemy!

Kategorie: Aktualności