Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych
i radosnych świąt Wielkiej Nocy oraz wzajemnego wsparcia
i życzliwości w tym niezwykłym dla nas wszystkich czasie

Jerzy Adamowski

Wydarzenia

Z przykrością informujemy

o śmierci jednego z naszych uczniów - Dominika Kapysza. Msza święta odbędzie się w piątek 8 stycznia 2021 roku w Parafii św. Trójcy na ul. Krzyckiej o godzinie 9:30. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu na Jerzmanowie o godzinie 12:00.

Życzenia Świąteczne

Życzę Państwu spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia i pogody ducha w nadchodzącym Nowym Roku 2021.

Centrum Edukacji Artystycznej - warsztaty online

Cykl warsztatów online, o wspierającym i rozwojowym charakterze, które odbywać się będą w czasie ferii zimowych. Chętni uczniowie mogą samodzielnie, do 30 grudnia 2020 r., zgłosić się na wybrany przez siebie warsztat.

Godziny pracy szkoły w okresie 24.12.2020-16.01.2021

W czasie przerwy świątecznej i ferii zimowych szkoła będzie czynna:

I semestr - wystawianie ocen

W zakładce aktualności znajdują się informacje dot. zasad zaliczenia semestru z poszczególnych przedmiotów. Dla uczniów realizujących indywidualny tok nauczania terminy konsultacji z nauczycielami znajdują się w dziale ogłoszeń dla uczniów.

Komisja Zdrowotna

Przypominamy i informujemy, że do 4 grudnia 2020 r. nauczyciele i nauczyciele-emeryci mogą składać "Wnioski o pomoc zdrowotną" wraz z wymaganą dokumentacją (w tym zaświadczenie lekarskie ).