Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych
i radosnych świąt Wielkiej Nocy oraz wzajemnego wsparcia
i życzliwości w tym niezwykłym dla nas wszystkich czasie

Jerzy Adamowski

Wydarzenia

Komisja Zdrowotna

Przypominamy i informujemy, że do 4 grudnia 2020 r. nauczyciele i nauczyciele-emeryci mogą składać "Wnioski o pomoc zdrowotną" wraz z wymaganą dokumentacją (w tym zaświadczenie lekarskie ).

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

informuje, że w związku ze zwiększonymi potrzebami gospodarstw domowych w okresie świątecznym istnieje możliwość otrzymania przez pracowników szkoły, emerytów, pomocy pieniężnej z ZFŚS.

Drodzy uczniowie i pedagodzy

prosimy by w przypadku przebywania na kwarantannie bądź zakażenia koronawirusem niezwłocznie poinformowali Państwo szkołę drogą mailową na adres: sekretariat@psmpodwale.pl. Prosimy, by w mailu prócz imienia i nazwiska zawarli Państwo następujące informacje:

Kontakt ze szkołą

Z powodu utrzymującego się stanu epidemicznego prosimy, by kontaktowali się Państwo ze szkołą drogą elektroniczną bądź telefonicznie. Telefony i adresy e-mail w godz. 08.00-16.00:

Nauczanie zdalne od 26.10.2020 do 29.11.2020 (akt. 4.11.2020)

Zgodnie z decyzją Centrum Edukacji Artystycznej i DSAiEK wprowadzamy w okresie od 26 października do 29 listopada 2020 roku system nauczania zdalnego dla całości zajęć edukacyjnych. Zajęcia przedmiotów ogólnomuzycznych i zbiorowe odbywają się zgodnie z obecnym planem, wszelkie zmiany dot. zajęć indywidualnych proszę uzgadniać bezpośrednio z nauczycielem prowadzącym zajęcia.

Uwaga uczniowie (akt. 23.10.2020)

Od najbliższego poniedziałku wszystkie zajęcia teoretyczne odbywać się bedą na serwisie DISCORD. Uczniowie, którzy w ubiegłym roku założyli konto w serwisie, po zalogowaniu powinni widzieć serwery swoich nauczycieli. Uczniowie klas pierwszych powinni samodzielnie założyć konto. Poniżej umieszczamy instrukcję dla osób, które nie posiadają jeszcze własnego konta.