Biblioteka

Biblioteka mieści się na pierwszym piętrze w sali nr 10. Tutaj krzyżują się drogi uczniów i nauczycieli, czasem absolwentów i muzyków spoza Szkoły.
Miła atmosfera, o którą dbają pracownicy, zachęca do korzystania z bogatego księgozbioru. Tworzą go druki muzyczne (ok. 20000), książki (ok. 3000),
zbiory fonograficzne oraz czasopisma.
 
Bibliotekę szkolną prowadzą:
 
Barbara Zielińska – nauczyciel-bibliotekarz
Kacper Podrygajło – nauczyciel-bibliotekarz
  
UWAGA! W związku z trwającymi pracami remontowymi siedziby szkoły biblioteka znajduje się w Zespole Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych przy ul. Haukego-Bosaka 21, sala 102.
 
Dostęp internetowy do katalogu biblioteki i konta użytkownika:

Dostęp do programu MOL NET+ umożliwia sprawdzanie, czy poszukiwana pozycja znajduje się w zbiorach biblioteki i jaka jest liczba dostępnych egzemplarzy. Każdy zarejestrowany użytkownik zyskuje również wgląd w stan swojego konta i historię wypożyczeń.

Aby założyć konto, należy:

1) otworzyć w przeglądarce na urządzeniu stacjonarnym stronę  (po utworzeniu konta z programu można korzystać również na urządzeniach mobilnych)
2) kliknąć ikonę z kluczykami w prawym górnym rogu
3) kliknąć „Załóż konto” i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami
4) należy użyć adresu mailowego, który podało się przy zapisie do biblioteki; jeżeli program odrzuca adres, trzeba przesłać go na adres biblioteka@psmpodwale.pl i czekać na potwierdzenie, że został powiązany z kontem.
 
Godziny otwarcia: 

Informujemy, że biblioteka nie jest czynna w wakacje. Elektroniczne powiadomienia i przypomnienia są generowane automatycznie. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy od 3 września!

poniedziałek - czwartek:   10:00 - 19:00
piątek:   9:30-18:30
 
Kontakt z Biblioteką:
biblioteka@psmpodwale.pl